برخی از شاخههای طراحی مد هستند

از طرف دیگر اگر فرم صورت شما مستطیلی است، گوشوارههای میخی و کوتاه باعث میشود توجه سایرین به گوشوارهها جلب شده و درازی صورتتان کمتر در معرض دید قرار میگیرد. انواع مدهای آرایشی به سرعت در اینستاگرام پخش میشود و اکثر جوانان و حتی گاهاً افرادی که سن بالاتری هم دارند به دنبال استفاده از همان مد هستند. با توجه محصولات آرایشی متنوعی که در این بازار عرضه میشود، انتخاب محصولات آرایشی به عملکرد و اثرات جانبی این محصولات بستگی دارد. در این صنعت محصولاتی مانند پوشاک، کیف، لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد. رشتههای دوره کارشناسی مد و فشن آلمان نیز از این قضیه مستثنا نیستند و امکان دریافت بورسیه تحصیلی برای این رشتهها وجود دارد. گاهی با وسایل قدیمی که گوشه کمدتان قرار دارد یا افزودن یک اکسسوری یا حتی یک آرایش بسیار جذاب به سبک لباس پوشیدن خود میتوانید از هر کسی زیباتر و جذابتر به نظر برسید.

اول اینکه تابستان هوای گرمی دارد و پوشیدن لباسهای تنگ و رسمی باعث افزایش تعریق میشود و دوم اینکه لباسهای آزادتر و تابستان مکمل یکدیگر هستند و برای هم ساخته شدهاند! دوره قاجار را میتوان دوره اول تحول دنیای مد و فشن در ایران دانست چراکه درباریان و دانشجویان زیادی از ایران به کشورهای اروپایی رفتوآمد داشتند. فشن را میتوان در جنبه های مختلف یافت و آن را پیدا کرد. در انگلستان است. این دانشکده در سال ۱۸۶۸ تاسیس شد و از آن روز تا به امروز می کوشد تا بروزترین مطالب را به دانشجویان خود آموزش بدهد و به همین دلیل ماژول های تحصیلی این دانشکده به طور متناوب در حال تغییر است. آیا این لباس با سبک من متناسب است یا من در حال جذب شدن به یک الگوی خاصی هستم؟

در واقع یک شلوار نخی کامل نمیتواند فرم جذب خوبی روی بدن به خود بگیرد. این ترند به خصوص بین نوجوانان بسیار محبوب شد که به آنها اجازه میداد لباسهی خیلی کوتاه را با شلوار جین ست کنند. در دنیای مدرن بسیاری از برندها از رسانههای اجتماعی برای معرفی محصولات خود استفاده میکنند و با به کارگیری تبلیغات مناسب و البته محصولات باکیفیت روند سیر مد و فشن را در یک جامعه در دست میگیرند و دیگران هم برای رقابت با آنها مجبورند از تنوع و خلاقیت بیشتری در تولیدات خود استفاده کنند و این طور میشود که صنعت مد و فشن با سرعت نور رو به جلو حرکت میکند، به حدی که سایر صنایع حتی به گرد پایش هم نمیرسند. آنها در کنار طراحان لباس، طراحان الگو و خریداران همکاری می کنند. بسیاری از طراحان مد و آرایش توصیه میکنند خطچشمهای مشکی، سایههای تیره، فونداسیونهای سنگین و رژلبهای مات و بسیار تیره را در فصل تابستان کنار بگذارید و در عوض از سایههایی با رنگ طبیعیتر و روشنتر، مرطوبکنندههای رنگی و کرمهای ضد آفتاب رنگی و رژلبهای براق و روشنتر استفاده کنید.

هیچ چیز بدتر از یک آرایش غلیظ و استفاده از کرمهای سنگین روی صورت در گرمای تابستان نیست. در اکثر مواقع فشن روشی برای شناسایی طرز فکر و احساس مردم یک جامعه است. در واقع فشن نوعی از ارتباطات است که به همه جهان نشان میدهد فرد یا جامعه چه باورها و افکاری دارند. در واقع مد از وضعیت فرهنگی و اجتماعی که بر جامعه حکم فرما است، تأثیر می پذیرد. فصل که تازه میشود زمان تغییر و تازه کردن نوع لباس پوشیدن، آرایشها و رنگها است، از رنگهای طبیعت الهام بگیرید و در سبک لباس پوشیدن و آرایش خود استفاده کنید.