با بهترین و معروفترین مجلات مد و فشن دنیا آشنا شوید – Tjoor

مراسم عروسی یکی از سودآورترین بخش های صنعت فشن است زیرا افراد سرمایه زیادی را صرف این کار می کنند. اگر بیرون از خانه کار می کنید شیک تر بودن بسیار مهم است زیرا باید اجتماعی تر باشید. البته که هنوز خانه های مد و پوشاک پا برجا هستند و در قلب اروپا و آمریکا این کشتی را هدایت می کنند اما عوامل انتشار مد در جهان بیشتر و متفاوت تر شده اند ، عواملی هم چون کت واک ها (catwalk) ، استریت استایلها یا همون استایلهای خیابانی ، سلبریتیها یا افراد مشهور ، فشن بلاگرها و یا پایتختهای متعدد فشن در دنیا.

برند به شما این توانایی را میدهد تا تعیین کنید که میخواهید استراتژی رشدتان چگونه باشد و در نهایت چشمانداز خود را به کدام سمت میبرید. در این مقاله سعی مینمایم تا اطلاعات جامعی را برای ساختن یک برند شخصی موثر از طریق اطلاعات کارشناسان این صنعت Penchansky و Kelly Framel (مدل و طراح مد) که گردآوری نمودهام، در اختیارتان قرار دهم. این پدیده تا جایی پیشرفت کرد که در برخی جوامع، تقلید نکردن از آن به منزله عقب ماندن از زندگی محسوب می شود! با توجه نمایید که برندسازی شخصی صنعت مد و فشن به ابعاد متفاوتی از حوزه اختصاصی و عمومی زندگی آن شخص توجه مینماید.

این سوالی است که دائما از طریق ایمیل و یا در جلسات مشاوره برندسازی از ما پرسیده میشود. توافق و اتفاق نظر عمومی بر این پایه استوار است که ما در دوره برخورد با فجایع زیست محیطی قریب الوقوع قرار داریم که راه مقابله با آن کاهش مصرف بیش از حد و برقراری مجدد رابطه متقارن با اکوسیستم است. به حرف ما اعتماد داشته باشید. البته وقتی شما از پوشیدن یک لباس خوشحال می شوید، نظریه ای در این رابطه وجود دارد و آن، این است که دوپامین در مغز شما آزاد می شود و باعث می شود که احساس رضایت و لذت بیشتری داشته باشید. 2- برای پشتیبانی از برند، استعداد و مهارت و تعهد داشته باشید.

وقتی مردم یک کیف به شکل لوگوی معتبر Chanel را خریداری مینمایند، در واقع بیش از اینکه برای خود برند، پول خرج کنند برای سبک زندگی لاکشری Lagerfeld هزینه میکنند. او از دانش خود در زمینه طراحی و مد برای الهام بخشیدن به خوانندگان، جهت ایجاد نگاهی درخشان در زندگی واقعی استفاده مینماید. در سایت تهران لوکس انواع مطالب معتبر در زمینه مد و فشن از مجلات و مقالات خارجی ترجمه شده و در سایت درج شده است. بعد از یکسال از برگزاری هفته مد و فشن تهران، امشب گزارشی درباره این برنامه پخش شد که شما را به دیدن آن دعوت میکنیم. این کاری است که کیت میدلتون در انتخاب استایلهای خود انجام میدهد؛ استفاده از برندهای همیشگی و طراحان خاصی که از گذشته برای او لباس طراحی میکرند. استفاده کردن همزمان از چند گردنبند میتواند نمادی از خلاقیت شما در یک استایل باشد. در استایل بوهو معمولا از گل و گیاه، لباس های گشاد و نازک طرح دار و رنگ های شاد و گرم استفاده می کنند.