اولین و قدیمیترین برند مد و فشن در ایران و جهان

امیلی مدل و هنرپیشه آمریکایی که در لندن به دنیا آمده و در سان دیگو بزرگ شده است , یکی از افرادی است که همیشه در زمینه مد توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. این خواننده و بازیگر محبوب آمریکایی سالها است که بر قلب طرفداران مد و فشن حکمفرمایی می کند. حتی حالا پس از این که بیانسه تبدیل به یک مادر جوان نیز شده است هنوز هم می تواند با اندام زیبا و شیوه های خاص خود باعث شود که دل طرفدارانش بیش از پیش نیز برای جذابیت های خاص او بلرزد. با وجود اینکه که نسبت به سایر سایر رقیبانش در این عرصه جنیفر سن بیشتری دارد اما توانسته با حفظ کردن هیکل و ظاهر زیبا و انتخاب رنگهای شاد و متفاوت هنوز هم بتوانند در صنعت مد یکی از الگوهای قوی و اصلی باشد و احتمالاً تا سالهای سال نیز قرار نیست استایلهای خاص این خواننده زیبا فراموش شود.

لباس هایی که کندال در طول سال ها پوشیده است همه متفاوت و خاص بوده اند و در نتیجه در حال حاضر جوان های زیادی تمام استایل های کندال را با علاقه دنبال می کنند. Digital Fashion نمایش بصری از یک لباس است که با استفده از فناوری های رایانه ای و نرم افزار به صورت سه بعدی ساخته می شود. خانم هایی که دوست دارند استایلی زنانه داشته باشند و جنبه های خانومانه خود را به نمایش بگذارند می توانند درس های زیادی از استایل این بانوی زیبا بگیرند. نمایشهای مد به ایجاد علاقه در بین مردم برای گسترش آگاهی در مورد تازه واردان در طراحی، سبک و جلب توجه عمومی کمک می کنند .

همه از تاثیر و نفوذ خانواده کارداشیان در صنعت مد و چه در زمینه صنعت سرگرمی آگاه هستند. بلا تورن که از کودکی در زمینه فشن و مد فعال بوده و به عنوان یک مدل کودک فعالیت میکرده است, همچنان نیز یکی از قوی ترین افراد در زمینه استایل و مد میباشد. زندایا که فعالیت حرفه ای خود را از شبکه دیزنی با نقش های کوچک در سریال های کودکانه آغاز کرد حالا یکی از جوان ترین آیکون های استایل و فشن در سراسر دنیا می باشد. مد و فشن تنها در نوع لباس و آرایش خلاصه نمیشود، بلکه این صنعت در طول فعالیت خود به موضوعات مختلف و پیشرفته در سبک زندگی، فرهنگ و عقاید زنان نیز پرداخته است.

این خواننده زیبا برای قابلیت اش در زمینه نشان دادن یک استایل با وقار در عین کژوال بودن شناخته شده. این مسئله نشان میدهد که استایلها و لباسهای این مدل جوان تا چه اندازه برای سایرین تبدیل به یک آیکون و الگو شده است و محبوب است.جوان های امروزی معمولا سلبریتی ها را به عنوان الگوی استایل خود انتخاب میکنند و کایلی جنر در این زمینه یکی از محبوب ترین هاست. کیم کارداشیان تا به حال چندین بار توانسته است جایزه بزرگترین اینفلوئنسر سال را از آن خود کند و همچنین استایل های بی پروا و تقریباً برهنه ای که این مدل از آنها استفاده می کند همیشه بر سر زبانها هستند و با اینکه در چشم خیلی ها استایل های کیم اصلاً زیبا جلوه نمیکند اما نمی توان از تاثیر آنها روی صنعت مد غافل شد.