اصطلاحات مد و فشن در زبان انگلیسی – ویرگول

The New York Times روزنامه معتبر و مشهور آمریکایی است که مرکز آن در شهر نیویورک قرار دارد و هر روزه بهطور همزمان در ایالات متحده آمریکا و در دیگر نقاط جهان چاپ و منتشر میشود. Zara زارا، برند اسپانیایی پوشاک و زیورآلات است و کار خود را از شهر ارتشیو در گالیسیا آغاز کرد. این مجله در ابتدا به صورت یک هفتهنامه اجتماعی در سال ۱۸۹۲ میلادی، انتشار یافت و اکنون در بیست و یک کشور جهان بهطور همزمان منتشر میشود و ساختمان مرکزی آن در شهر نیویورک قرار دارد. منظور از این واژه این است که برخی از افراد از یک نوع لباس، کفش، آرایش، زیورآلات و مدل مو استفاده میکنند که از سایر افراد جامعه متمایز است و کمکم موردتوجه بقیه افراد نیز قرار میگیرد.

می توانید از این استایل در پوشش روزمره و قرارهای کاری استفاده کنید و البته مینیمال می تواند یک استایل دانشجویی جذاب نیز باشد. سپس با گذراندن دوره های کارآموزی می توانید این حرفه خود را گسترش دهید. Fast Fashion مد پرشتاب یا مد ارزان اصطلاحی است برای تولید لباس ارزان در صنعت مد که در پرشتابترین زمان به کار می رود. Fashion Revolution Week کمپین های انقلاب مد برای اصلاح صنعت مد با تمرکز بر نیاز به شفافیت بیشتر در زنجیره عرضه مد فعالیت می کنند. برخی از بزرگترین نامهای مد در صنعت از جمله رالف لورن ، کالوین کلین ، مارک جیکوبز ، مایکل کورس ، دیان فون فرستنبرگ ، تامی هیلفیگر ، هرو لگر ، برادران بروکس ، الکساندر وانگ و بسیاری دیگر در این مراسم شرکت می کنند . استایلی که در آن بیشتر از رنگ های سفید، سرمه ای، سبز تیره، قهوه ای، کرم و قرمز بورگاندی استفاده می شود و رنگ های دیگر کمتر در آن دیده می شوند.

۷. استفاده از کمربند را فراموش نکنید. شما میتوانید تنها با استفاده از یک کمربند بین یک استایل ساده و یک استایل جذاب تفاوت قائل شوید. هنگامی که یک استایل ساده دارید استفاده از کمربند به شما کمک میکند که یک ظاهر اراسته و شیک داشته باشید. برای بررسی چند مورد از انواع استایل در مد و فشن به مجله مد و زیبایی پیکاک همراه باشید. ۶. طرح پلنگی داشته باشید. طرح های پلنگی هیچ گاه از مد نمی افتند و شما با خیال راحت در هر جا و هر زمانی میتوانید از آنها استفاد کنید. انتخاب بهترین، در مرحله دوم قراردارد؛ هر چند که انتخاب پارچهای سازگار با محیط زیست پیچیده است زیرا در همه انواع الیاف مزیتها و مضرّاتی وجود دارد، اما راهنمای مواد بی شماری برای کمک به شما وجود دارد، مانند جین، کتان، پنبه و موارد دیگر. که این تغییرات اغلب با تولید محصولات جدید مانند دسترسی و تولید پارچه و زیورآلات تازه اتفاق میافتاد.

این چکمه ها با هر لباسی مانند دامنهای کوتاه، با شلوارهای جین تنگ، زیر پالتو و غیره، مورد استفاده قرار میگیرند. در سکوی دوم شانس انتخاب شدن قرار گرفته اند. اگر خوشمان نمیآید انتخابش نمیکنیم و استایلی را که خودمان دوست داریم و از نظر روانی در تضاد با ما نیست را انتخاب میکنیم، حتی اگر مد آن دوره از زمان نباشد. اما با گذشت زمان و نزدیک شدن به دهه ۲۰۱۰، آنها کوچک و کوچکتر میشدند. امروزه و با گذشت زمان این دیدگاه تا حدی زیادی تغییر کرده و به نوعی متفاوت شده است. خاصیت جالب طرخ های راه راه اینست که میتواند یک استایل ساده را بدون شلوغ نشان دادن به یک استایل منحصر به فرد تبدیل کند.