اصطلاحات مد و فشن در زبان انگلیسی – ویرگول

این رشته هنری ترکیبی از واحد های عملی و تئوری دارد و ویژگی هایی مانند خلاقیت، نظم و علاقه به فعالیت های گوهی باعث می شود تا در این رشته موفق باشید. برای این منظور کم بودن تعداد حروف موثر، باعث گسترش برند شما در زمینه مد و فشن خواهد شد. همچنین هنرمند آوانگارد باید حرف و ایده ای برای گفتن به منظور بهبود وضعیت موجود داشته باشد. به این جهت، کسانی که میخواهند به طراح فشن و مد تبدیل شوند، باید قبل از ورود به دانشگاه، این مهارتها را خود فرا بگیرند یا به دورههای مربوطه بروند. همواره ورود عقاید و ایده های جدید با انتقاداتی همراه بوده است و ظهور آینده نگری در دنیای مد و فشن از این قاعده مستثنی نبوده است و با جنجالهای زیادی همراه بوده است.

اما با ورود اینترنت به عرصه جهانی دنیای مد و فشن سرعت چشمگیری به خود گرفته است. به خصوص در سالهای اخیر شاهد سرعت گرفتن بیشتر این تغییرات در صنعت مد هستیم. این ویژگیهای خرید جدید به همراه یکدیگر رویکردی کاملاً مستقیم و آسان برای خرید در اینستاگرام ایجاد میکنند. با ما همراه باشید. با ظهور آینده نگری در دنیای مد و فشن ما شاهد بی پروایی، جسارت، سرعت و جنبش و تحرک بودیم. ویژگی های سبک پوششتون رو در بخش نظرات در همین زیر برای ما و دوستان دیگه بنویسید! پس به محض دیدن چنین سبکی میتوان تشخیص داد که این سبک متعلق به کدام دهه است. در این بخش، نگاهی به این مسئله می اندازیم که چگونه فرانسه به پایتخت هنری مد و فشن جهان تبدیل شده است. در حقیقت مد صنعتی است که از صنایع کوچکی مانند پوشاک، پارچه، مواد خام، رنگ، عرضه و تقاضا و غیره تشکیل می شود و در نهایت به دور ریخته شدن آنها ختم می شود.

نسل جوان امروزی با دنیای مجازی کاملاً آشناست و هر چه که وارد بازار و مد میشود مانند یک معتاد دنبال میکند. برندهای معروفی که لباسهای خود را با فناوری پیشرفته تولید میکنند چند دسته اساسی دارند از جمله کت و بالاپوش، پوشش میانی مانند تیشرت و جلیقه، پوشش اولیه و لباس زیر ، شلوار، کفش و لوازم جانبی. در آغاز جنگ جهانی اول توماس بربری سفارش طراحی کتی مناسب میدان جنگ را داد که سر آغاز خلقت ترنچ کت شد. یک شلوار یا باید مناسب کفشهای تخت زنانه باشد یا کفشهای پاشنه بلند. آوانگارد شدن برای هنرمند به اینصورتست که باید از مسیر همیشگی که بدون نوآوری ولی ساده تر است، فاصله بگیرد و قانون شکنی کند.

بهرحال چنین هنرمندی باید از روند طبیعی و همیشگی اش خارج شده باشد چون همیشه افرادی وجود دارند که نسبت به کار تو از سر دانایی یا حساسیت به قوانین، اعتراض یا نقد داشته باشند. توجه داشته باشید که هنر حاصل شده از این فعالیت، باید برای خود هنرمند و آفریننده آن جذابیت داشته باشد؛ علاوه بر آن منتقدان، هنرمندان یا افراد عادی هم توانایی درک نکات مثبت و متمایز و برقراری ارتباط با آنرا داشته باشند. البته در تصویر زیر تنها نداشتن آستین نیست که توجه مخاطب را جلب می کند، بلکه پوشش لایه لایه لباس است که شما را یاد کاردستی هایی می اندازد که در دبستان با وسایل بازیافتی می ساختیم! یکی دیگر از بخش هایی که به سرعت این موضوع را در آثار خود گنجاند بخش مد و فشن بود. ظهور آینده نگری در دنیای مد و فشن با هدف ایجاد استایل هایی بود که توانایی ایده پردازی افراد، و بازگوکننده دنیای مدرن و آینده باشد.