اصطلاحات مد و فشن در زبان انگلیسی – ویرگول

این امر منجر به بروز خطر خشکسالی و ایجاد تنش در حوزه رودخانهها و همچنین ایجاد رقابت برای یافتن منابع بین شرکتها و جوامع محلی ایجاد میکند. این امر منجر به این شد که منتقدان متهم شوند که مد سریع بر اساس شرایط بد کار، حقوق ناچیز و سایر اقدامات مورد سوء استفاده قرار می گیرد. برای بررسی چند مورد از انواع استایل در مد و فشن به مجله مد و زیبایی پیکاک همراه باشید. خیلی از ما، مد و استایل رو با هم یکی می دونیم. طیّ سالهای متمادی با کارزارهای سمزدایی صنعت مد، برندهای تجاری را تحت فشار قرار داده است تا مواد شیمیایی خطرناک را از زنجیره مواد اولیه خود حذف کنند. مردم پول زیادی صرف می کنند تا دانش مد خود را به روز کنند.

ناگهان همه توانستند مانند ستارگان مشهورِ مورد علاقه خود لباس بپوشند یا جدیدترین لباسهای مد روز را به محض خروج از سالنهای نمایشهای مد انتخاب کنند و بپوشند. بنا بر مطالعات انجام شده در مورد طراحی پوشاک و لباس، صرفاً پوشاک و لباس های طراحی و تولید شده پس از سال 1858 میلادی می توانند در زمره طراحی مد در نظر گرفته شوند. چرا که شما ابتدا باید جنس پارچهای که میخواستید مانند پشم یا چرم را تهیه میکردید، سپس برای استفاده آمادهاش مینمودید، پس از بافتِ پارچه مورد نظرتان، از آن لباس تولید میکردید. • چرخه زمانی پیدایش یک لباس ترند از نمایشهای مشهور مد و یا رسانههای مشهور تا قرارگرفتن نمونه آن لباس در ویترین فروشگاهها بسیار کوتاه است. برای درک پیدایش مدِ پرشتاب، باید گذری به گذشته داشته باشیم. در حالی که راههای متفاوتی برای برندها وجود دارند (مخصوصاً برندهای مد و فشن) که بتوانند موقعیّتهای فروش را به استراتژی بازاریابیشان اضافه کنند، داشتن پستهایی با قابلیّت خرید در فید اینستاگرام یک ویژگی است که قطعاً باید از آن بهره ببرید.

آیا می خواهید بدانید که بهترین بخش آن چیست؟ آن زمان بود که مصرف کنندگان به طور جدّی شروع به سؤال درباره مد پرشتاب کردند و با شگفتی از خود می پرسیدند هزینه واقعی این تیشرتهای ۵ دلاری چقدر است؟ با توجه به اینکه اکنون همه افراد میتوانند هر زمان که بخواهند لباسهای مد روز بخرند، درک چگونگی ظهور پدیده فست فشن آسان است. به این ترتیب، تولید لباس ها در زمان کمتر و با نیروی انسانی کمتر می توانست انجام شود. همه این فروشگاهها، لباسهای راحت و مد روز را میفروشند و شما میتوانید با هزینه کمی به راحتی آنها را بخرید، چند باری بپوشیدشان و سپس آنها را دور بیندازید. و این شیوه، این ایده را القا میکند که مؤلفه تکرار در مد اشتباه است و اگر می خواهید مطابق مد روز باشید، مجبورید آخرین لباسهای ترند را به محض اینکه به نمایش درمی آیند بپوشید و به رخ دیگران بکشید.

مد پرشتاب این ایده را القا میکند که مؤلفه تکرار در مد اشتباه است و اگر می خواهید مطابق مد روز باشید، مجبورید آخرین لباسهای ترند را به محض اینکه به نمایش درمی آیند بپوشید و به رخ دیگران بکشید. فشن شو یا همان نمایش مد برای مردان نیز اجرا خواهد شد. هفتههای مد دیگری با ژانرهای خاص نیز وجود دارد که معمولاً در مکانهای خاص به نمایش گذاشته میشوند. امروزه استفاده از شال و روسری فقط به کشورهای اسلامی محدود نشده و در دنیای فشن سایر کشورها نیز به چشم می خورد. خریداران دیگر تنها به جستجوی یک لباس در میان عکسهای استودیویی بیشمار وبسایت یک شرکت محدود نیستند. مد پرشتاب را میتوان به عنوان یک لباس ارزانِ مد روز تعریف کرد.