اسلو فشن یا مد آهسته – نساجی

تزئین پارچه با استفاده از هر یک از طیف گسترده ای از کوک های تزئینی دستی یا ماشین به همان رنگ های مختلف. هر چیزی که این بانو تصمیم میگیرد در ملاعام بپوشند به سرعت فروش میرود و ترند ها را زیر و رو میکند. تواناییهای این مدل زیبا برای استفاده از رنگ ها و طرح های متفاوت در لباس هایش همیشه زبان زد دوستداران مد و فشن بوده است و باعث شده افراد زیادی استایل این بازیگر و مدل زیبا را دنبال کنند و آن را الگو قرار دهند. زیرا هدف اصلی آن زیبا جلوه دادن یک محصول است و آن شامل لباس یا زیورآلات میشود. زیرا که هیچ کس مثل کیم کارداشیان بلد نیست توجهها را به سمت خود بیاورد.

کیم کارداشیان تا به حال چندین بار توانسته است جایزه بزرگترین اینفلوئنسر سال را از آن خود کند و همچنین استایل های بی پروا و تقریباً برهنه ای که این مدل از آنها استفاده می کند همیشه بر سر زبانها هستند و با اینکه در چشم خیلی ها استایل های کیم اصلاً زیبا جلوه نمیکند اما نمی توان از تاثیر آنها روی صنعت مد غافل شد. همه از تاثیر و نفوذ خانواده کارداشیان در صنعت مد و چه در زمینه صنعت سرگرمی آگاه هستند. کیت میدلتون در زمینه استایل و فشن یکی از آن نمادهایی است که هیچ وقت قرار نیست فراموش شود. نتیجه نهایی، تولید پوشاکی با طول عمر بسیار پایین است.

این کارشناس مد و طراح لباس در ادامه با تاکید بر اینکه نگاه حرفهای به صنعت مد و لباس، پیش نیاز موضوع مد سازگار با محیط زیست است، میگوید: به جرات میتوان گفت که کشور ما تا یک دهه پیش بیشتر مصرف کننده محصولات غربی – چه در زمینه محصول و چه طراحی- بود اما خوشبختانه با همت جوانان علاقهمند به مد و با وجود تمام سختیها پیشرفتهای زیادی در زمینه ایجاد مفهوم (کانسپت) مد سازگار با محیط زیست – که پس از آن طراحی و تولید است – بهوجود آمده است. یکی دیگر از کارخانههای بزرگ تولید پوشاک در جهان از سال ۲۰۱۳ از مشتریان خود خواست تا لباسهایی را که دیگر استفاده نمیکنند به یکی از نمایندگیهای این برند تحویل دهند تا از آنها در فرایند تولید مجدد استفاده شود. هدف این مجموعه بهبود نحوه بکارگیری مد توسط مصرف کنندگان در سطوح مختلف به منظور ایجاد یک صنعت متعادل و پایدار با چرخه محصول سالم است.

این خواننده و بازیگر محبوب آمریکایی سالها است که بر قلب طرفداران مد و فشن حکمفرمایی می کند. علاوه بر این، گوشوارههای میخی این ویژگی را دارند که بیش از اندازه تیپ شما را شلوغ نمیکنند و خیلی ساده در کنار زیورآلات دیگر مثل گردنبند، دستبند، ساعت و… این بازیگر خوش اندام و زیبا که هیچ ترسی از آشکار کردن زیبایی های خود ندارد ,چه بر روی فرش قرمز و چه در زندگی عادی همیشه در زمینه فشن و مد توانسته به خوبی بدرخشد. با یک نگاه کوچک به لباس هایی که این بانوی جوان روی فرش قرمز تا به حال پوشیده است می توانید بفهمید که تا چه حد دارای استعداد در زمینه مد و فشن می باشد. جن راد (Jen Rade)، استایلیست آنجلینا جولی به شما پیشنهاد میکند که “تنها یک بخش از بدنتان را انتخاب کنید که داخل لباس دیده شود” بنابراین اگر یک لباس مجلسی دکلته انتخاب میکنید، لباس نباید بیش از اندازه کوتاه باشد یا اگر لباستان کوتاه یا دارای چاک بلند است، بهتر است شانهها پوشیده باشند.