اسلو فشن یا مد آهسته – نساجی

دانستن نکات بیشتر مد و فشن به شما کمک میکند که یک استایل متفاوت و حرفهای داشته باشید و درست مانند استایلیستهای معروف لباس بپوشید. در حالی که اینستاگرام مکانی مناسب برای به نمایش گذاشتن سبک منحصر به فرد برند مد و فشن و امتحان کردن جریانهای جدید است، به اشتراک گذاشتن اینکه چه چیزی محصولاتتان را منحصر به فرد میکند اهمیّت دارد. این رویداد آخرین روند مد برای بهار و تابستان و همچنین پاییز و زمستان را به ترتیب نشان می دهد ، مارک های ایتالیایی و مارک های دیگر از سراسر جهان را به نمایش می گذارد. البته لزوماً چنین نیست که این فرد حتماً باید آخرین و جذاب ترین لباس های موجود در بازار را بپوشد.

هر ساله این رویداد بیش از 35000 شرکت کننده را به خود جذب می کند. اسلو فشن یک تلاش آگاهانه برای دور شدن از مصرف گرایی بیش از حد است که صنعت مد را از طریق تغییر رفتار مصرف کننده ترغیب می کند تا صنعت را به پذیرش پایداری و تولید مد با کیفیت بالا وادار نماید. این رویداد بیش از 1500 مجموعه طراحی مختلف را با بیش از 62000 شرکت کننده به نمایش می گذارد. پس با خیال راحت این مقاله را بطور کامل مطالعه کنید و از آن لذت ببرید. می توانید از این استایل در پوشش روزمره و قرارهای کاری استفاده کنید و البته مینیمال می تواند یک استایل دانشجویی جذاب نیز باشد. اسلو فشن یک پادزهر برای مصرف گرایی محض و نیز یک طرح عملی بادوام برای ایجاد تغییری بنیادین در صنعت نابسامان مد است. اولین طرح های لباس قبل از هر نقطه دیگری از دنیا، در پاریس تولید می شدند.

به همین دلیل میتوانیم پاریس را “پایتخت مد” بدانیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله نهایت لذت را برده باشید. مد واقعی، زیبا و با کیفیت بالا جهت لذت در روشی مسئولانه و پایدار، توسط اسلو فشن نوید داده می شود. بر خلاف فست فشن، تمرکز اصلی اسلو فشن بر روی تعهد مداوم به ایجاد تعداد کمتری از مجموعه در سال با پارچه های تولید شده از مواد باکیفیت بالاست که باعث افزایش عمر پوشاک می شود. در حال حاضر مد آهسته یا اسلو فشن (slow fashion) یا مد آهسته، مهیج ترین تحول در دنیای مد است که با توجه به افزایش آگاهی مصرف گرایی و خستگی عموم مردم از تشکیلات فعلی (مثل فست فشن) که هزینه تولید لباس متوسط را دستکاری می کنند، نوعی انگیزه برای خودنمایی به دست آورده است.

البته که باید در لباسها تنوع به خرج داد و تازهها را امتحان کرد. از طراحان برجسته می توان به Humberto Leon از Kenzo ، Maison Kitsuné از پاریس ، Carol Lim و بسیاری دیگر اشاره کرد. بسیاری ازبرندهای معروف مد و فشن یک بخش«خرید در اینستاگرام» در وبسایتشان قرار دادهاند، زیرا که اینفلوئنسرها و پست هایک کاتالوگ فروش عالی هستند. هفته مد پاریس یکی از مشهورترین نمایش های مد در جهان است و هر ساله دو بار در فوریه و سپتامبر برگزار می شود. هفته مد برلین یک تلاش مشترک سنای برلین و Berlin Partner GmbH ، آژانس ارتباطی مرکزی برای نظارت بر عملیات جدید و تجارت خارجی برای ارتقا برلین به عنوان یک مرکز تجاری در صنعت مد و فشن است.