اسلو فشن یا مد آهسته – نساجی

اکثر ما وقتی واژه فشن به گوشمان میخورد؛ یک جوان با موهای عجیبوغریب و خاص و خالکوبیهای ترسناک در ذهنمان تجسم میشود. بنابراین وقتی آنها دور ریخته می شوند ، سالها در محل دفن زباله ها قالب می گیرند. بنابراین “شو” در این اصطلاح یک واژه انگلیسی به معنی «نمایش» است. بنابراین پیدا کردن طرز تفکر منحصر به خودتان که شخصیت شما را از طریق زبان مد بیان و مجسم می نماید، موجب غلبه بر عمل کپی کردن از روی آخرین تبلیغات برای جستجوی ظاهری شیک برای یک فصل می شود. اگر علت این موضوع برای شما اهمیت دارد، پس داوطلبانه وقت و تخصص خود را بکار بگیرید تا به رشد آن شرکت خاص کمک نمایید. این روزها بسیاری از افراد طبقه متوسط نیز بیش از حد خرید می کنند و در زمینه مد نقش برجسته ای دارند. هارپرز بازار در بیش از 32 کشور جهان شناخته شده است. خوب است بدانید که Runway در لغت به معنی سکوی نمایش یا استیج است که گاهی اوقات در دنیای مد به جای واژه Catwalk استفاده میشود.

در این کار مانکنها تا انتهای سکوی نمایش میروند و با یک چرخش، مسیر را برمیگردند. فست فشن جهت متمرکز شدن بر روی تحویل کالاها در کمترین قیمت ممکن و در کوتاهترین زمان، کیفیت را به دست فراموشی سپرده است. تا جایی که طراحان با در نظر گرفتن راحتی بیشتر در طراحیهایشان به خلق مدلهای اوورسایز دست یافتند. ممکن است لباس های وینتیج دست دوم بوده و از گذشته باقی مانده باشد اما اصولا تمامی لباس های دسته دوم وینتیج محسوب نمی شود. براساس نظرسنجی انجام گرفته توسط Weight Watchers، حدود 55% از لباس های با سایز متوسط در کمد لباس زنانه و 47% در کمد مردانه هرگز پوشیده نمی شوند. این مجله در ابتدای فعالیت خود افرادی از قشر متوسط تا مرفه را هدف گرفت اما در حال حاضر قشرهای متفاوتی طرفدار این مجله هستند و آن را دنبال میکنند.

همچنن این مجله تازه ترین اخبار در زمینه نوشیدنیها و تغذیه را در اختیار خوانندگان قرار میدهد. البته لازم به ذکر است که این طرح ها علاوه بر لباس ها و روسری ها بر روی کیف و کفش، اکسسوری، و مواردی از این قبیل نیز مورد استفاده قرار گرفته اند. در استایل ورزشی معمولا از لباس های ورزشی راحت، کتانی و لگ های ورزشی استفاده می کنند. در تمامی جوامع مردم آن جامعه منتظر هستند تا ببینند مثلا بازیگر مورد علاقه شان چه نوع پوششی را انتخاب کرده است که آنها هم همان نوع لباس یا کیف و کفش را انتخاب کنند. شرکت کنندگان می توانند جدیدترین روند در طراحی های زنانه و مردانه ، لباس ورزشی ، کفش ، جواهرات و لوازم جانبی را مشاهده کنند.

آنها را در منزل بهصورت جذاب و زیبایی بچینید و برچسبهای قیمت را بر روی آنها قرار دهید. برای شروع میتوانید طرز پوشش هنرمندان مختلف از جمله خوانندگان و هنرپیشه های معروف سینما و تلویزیون را در راس کار خود قرار دهید. برخی ها به اشتباه واژه تِرند و مد و فشن را به جای هم بکار می برند از اینرو در این مطلب به تعریف جداگانه هر واژه و بیان تفاوت های ما بین آنها می پردازیم. همه ما به خوبی میدانیم که نوع پوشش ما در نوع تفکر دیگران نسبت به ما تاثیر گذار است. پوشش آبوهوایی هر منطقه تأثیر مستقیمی در نوع پوشش و فشن آن منطقه دارد. معمولاً این نوع لباسها مخصوص یک مشتری و مطابق با اندازههای او دوخته میشود. این استایل عجیب و پر از اکسسوری های خاصی نظیر زنجیر، حلقه و مهره ها است. ممکن است این استایل در هر فردی متفاوت دیده شود چون شخص با توجه به سلیقه ی خود این استایل را می سازد.