اسلو فشن یا مد آهسته – نساجی

اگر لباس اصلی شما سایز طرح آن بزرگ است بقیه لباس را با طرحی ریز انتخاب کنید. شلوار جین بعد از مدتی تغییر اندازه میدهد و گشاد میشود به همین خاطر اگر به سایز شلوارتان شک دارید یک سایز کوچک تر خریداری کنید. برای مثال اگر تاپ چسب و ساده به تن دارید همراه آن یک شلوار سندبادی بپوشید و به عکس اگر لباس شما گشاد است از یک ساپورت با لگینگ جذب استفاده کنید. اما در حال حاضر، همه برند ها و طراحان، این نوع فشن رو پذیرفته اند و در حال حاضر، محدود به یک محله و یا یک خیابان نیست و در اکثر شهرها گسترش پیدا کرده است. برند لباس AllSaints نیز تصویربرداری تبلیغاتی خود را به بیرون از استودیو، جایی که خلق محصولاتشان از آنها الهام گرفتهاند منتقل کرده است.

به اعتقاد طراحان مد زمانی که فرم و لباس مناسب شکل اندام تان را پیدا کردید دیگران نگران استایلتان نباشید و همیشه از همان الگوی خاص خودتان پیروی کنید. هالیوود در دهه 1930 نقش مهمی در معرفی طراحان و ترندهای مد داشت. در ادامه بررسی تحولات مد، در این مطلب از مجله دنیای مد به سراغ مد دهه 1930 میرویم. به شهرهایی گفته می شود که از باقی جاهای دنیا در صنعت مد، یک سر و گردن بالاترند و در زمینه های فشن نیز مشغول به فعالیت هستند مانند نیویورک، پاریس، میلان، توکیو و… مطمئناً شما نیز متوجه شده اید که چگونه چهره های شاخصی همچون آدری هپبورن (Audrey Hepburn) و استیو جابز (Steve Jobs) با فرض کردن یک سبک منحصر به فرد که سرانجام با شخصیت های آنها مترادف شد، رویکرد خودشان را به مد توسعه بخشیدند.

برای ست کردن چند لباس طرح دار با هم و گنجاندن آن در یک استایل به ترفندهای حرفه ای همراه با ریزه کاری نیازمند است. همانطور که در بخش قبلی گفته شد یکی از اتفاقاتی که زندگی مردم را بطور مستقیم تحت تاثیر قرار داده است، دنبال کردن سایتهای مد و لباس میباشد. تا سال 2030، نیمی از جمعیت جهان در مناطقی زندگی خواهند کرد که آب آشامیدنی کافی در آنجا وجود نخواهد داشت. به عبارت دیگر در زندگی امروزی همه چیز تحت تاثیر مد و زندگی مدرن است. اتفاق خاصی در دنیای مد و فشن دهه های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ نیافتاد. بنابراین آغاز دهه ۱۹۳۰ جرقه های مد (تقریباً) ۲۰ سال آینده را رقم می زند که کم و بیش بازتاب مستقیمی از شرایط جامعه بود. طوری که اگر در طول روز یکی از آنها را بپوشید کسی متوجه نمی شود که چه لباسی در زیر آنها وجود دارد و نتیجه آن سبکی خاص با هزینه کم است.

اکثر مردم سعی میکنند تا در زمان آماده شدن برای بیرون رفتن از خانه چه برای مهمانی رفتن، چه برای دانشگاه یا تفریح یا حتی محل کار، لباسها و اکسسوریها و حتی آرایششان را طوری انجام دهند که مطابق مد روز باشد، علیرغم اینکه این کار معمولاً در انتها نتیجه بسیار زیبا و جذابی را دربر دارد، اما بسیار خسته کننده بوده و به مهارت و دقت بالایی نیاز دارد. سایت زیبامون سعی دارد تا در زمینه مد و فشن به تولید محتوای دیجیتال در قالب مقاله یا ویدیو بپردازد. اینستاگرام ابزاری قدرتمند در صنعت مد و فشن قدرتمند است که ترند (trend) ایجاد میکند و فروش را افزایش میدهد. همچنین استفاده از طرح پلنگی استایل را خاص تر و گران قیمت تر نشان می دهد. البته در این نوع استایل فرم بدن حرف اول را می زند. ازین طریق بدون تبلیغات اضافی و سنتی میتوانید سایتتان را برای علاثهمندان به مد و فشن قابل دسترس کنید.