از پشت، آستین شبیه شنل است

طرح هایی که از شکل های کارتونی میکی موس گرفته تا نوشته هایی مانند «Keep Calm, Im Queen» روی آن دیده می شود. از آنجا که مردم می دانند که طرح و مدل بعدی در گوشه و کنار قرار دارد و لباس های آنها به زودی از مد می افتد، انگیزه ای برای مراقبت از آنها ندارند. در کتاب های تاریخی ای که درباره تاریخچه لباس و پوشاک به نگارش درآمده، تصاویر متنوعی از لباس های بسیار مختلفی وجود دارد که با دیدن آنها توجه بیننده به این نکته جلب می شود که در گذشته چه نوع سبک پوشش یا مدی وجود داشته و اساساًطراحی لباس چگونه انجام می شده است.

لباس هایی که ارزان هستند، زود کهنه می شوند حتی نمی توان آنها را بازیافت کرد زیرا بیشتر (بیش از 60٪) از مواد مصنوعی ساخته شده اند. البته همانطور که گفته شد ممکن است این شرایط در مواردی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت باشد که باید در حین انتخاب رشته و دانشگاه به این نکته دقت داشته باشید. اما در حال حاضر، همه برند ها و طراحان، این نوع فشن رو پذیرفته اند و در حال حاضر، محدود به یک محله و یا یک خیابان نیست و در اکثر شهرها گسترش پیدا کرده است. در هنر آوانگارد ضروری مواردی نظیر تأثیر مثبت، بهبود یا تغيير خلاقانه ی آن چه که هست، امری مهم می باشد. چه فرقی می کند معنی اش چه باشد؟

با تعجب بر می گردد، پسر نوجوان را ورانداز می کند و با خنده از تیپ او برای همراهانش توضیح می دهد.تقریبا تمام فروشگاه های این پاساژ که لباس های زنانه می فروشند، یکی دو مانکن را برعکس در ویترین هایشان چیده اند تا به جای طرح جلوی مانتو، طرح پشت آن به چشم آید. استفاده از اکسسوریهاي مینیمالیستی نیز می تواند بـه ارتفای این استایل کمک شایانی کند. اگر به دنبال یک ترکیب جاویدان می گردید، که هرگز از مد نخواهد نیفتد و به دست فراموشی سپرده نشود، ترکیب سیاه و سفید بهترین گزینه برای شما می باشد. دو پسر جوان با قمقمه هایی در دست در پاساژ دور می زنند.

ساعت حدود شش عصر است و پاساژ گلستان در یکی از محله های لوکس پایتخت، کم کم از رخوت ظهرگاهی خارج می شود. بعد از این دوره عکاسانِ بیشتری به عکاسی فشن یا مد علاقمند شدند. استایل مینیمال،مناسب زنان است یا مردان؟ روی مغازه های این پاساژ، برندهای مختلف پوشاک ایرانی و خارجی از اسکیچرز گرفته تا رولکس، نوشته شده است. تأثیرات منفی مدِ پرشتاب شامل استفاده از رنگهای نساجی ارزان قیمت و سمّی است که باعث میشود صنعت مد پس از کشاورزی دومین آلاینده بزرگ آبها در سطح جهانی باشد. از تصویر چهره های باحجاب پر شده است. هزینه آرایش صورت یا به قول خودشان «میک آپم در این جا از 400 هزار تومان شروع می شود.