آوانگارد و تاثیر آن در مد و فشن

هدف آوانگارد تاریخی نفوذ در عادت زندگی روزمره و تحریک انقلاب اجتماعی که به اتوپیا منجر شد بود. فکر میکنم اگر قرار بود استراتژی برند خود را توصیف کنم میگفتم که همانند من است. به محض اینکه مشخص شد چه میخواهید بگویید و آن را به چه کسی قرار است بگویید زمان آن فرا رسیده است که پیام خود را مطرح کنید. برای مثال وقتی ما کسی را با لباس سبز و گشاد بلند، شلوار برمودا قرمز و جوراب تا ساق پای زرد میبینیم، نمیگوییم: «زیادی شاد است». بسیاری از طراحان شکست میخورند ، زیرا تلاش میکنند تا رضایت همه را جلب کنند و این راه درستی نیست. امروزه رشته های هنر در بین جوانان و نوجوانان بسیار محبوب بوده و متقاضیان بسیاری تحصیل در رشته هنر و فشن مد در انگلستان را به خاطر فرهنگ و تاریخ غنی که جنبه الهام بخش فراوانی را برای علاقه مندان به هنر فراهم می کند انتخاب می کنند البته وجود دانشگاه های برتر هنر در انگلستان نیز دلیلی بر این انتخاب است.

در اين استايل، علاقهاى به وقت گذاشتن براى هماهنگى و ست كردن لباس وجود ندارد، براى همين معمولا در لباس پوشيدن علاقهمندان به اين سبك، هرج و مرج به وضوح ديده ميشود. اما جوهر اصلی آن رویکردی است که دنبال تعادل برقرار کردن میان نیازهای مختلف و معمولا در حال رقابتی است که ما به عنوان افراد جامعه در پاسخ به محدودیتهای محیطی، اجتماعی و اقتصادی با آن مواجهیم. بکمن توصیه میکند ؛ زمانی را برای فکر کردن به اینکه چه چیزی برایتان مهم است، چه چیزی شما را جذب میکند و چه میخواهید بگویید اختصاص دهید. شاید با ترجمه کردن کلمه استایل به سبک لباس پوشیدن اهمیت مورد ۵ و۶ به نظر نیاید اما این دو مورد به اندازه بقیه موارد حائز اهمیت هستند. چه به لباسهای مد روز نیاز داشته باشید و چه تنها به دنبال الهام گرفتن از جدیدترین های مد و استریت استایلها باشید ما در این پست جدیدترین ترندها در سال ۲۰۲۰ را معرفی کرده ایم با ما همراه باشید.

در واقع آخرین چالش برای شرکت های مد این است که بتوانند تحولات دیجیتال، مانند دیجیتال فشن را در هر جنبه از فرهنگ سازمانی خود جا دهند. استراتژی برندینگ شخصی ( پرسنال برندینگ ) خود را بهتدریج صیقل دهید تا زمانی که به یک مفهوم فوقالعاده تبلور یابد. این بدان معنا نیست که شما Karl Lagerfeld بعدی باشید ، بلکه فقط نیاز به یک دیدگاه منحصربهفرد دارید تا به هدف خود دست یابید. شما یک اندیشه کلی برای بیان اینکه چه میخواهید بگویید و چه تصویری میخواهید از خود به نمایش بگذارید، دارید. امروزه شما به شبکههای مختلفی جهت بیان نظرات خود دسترسی دارید. شما می توانید این نوع دستمال گردن ها را با هر لباسی اعم از کت و شلوار، کت و دامن و… افرادی که در این رشته ها تحصیل و فعالیت می کنند از برنامه های کامپیوتری مانند BIM و CAD برای طراحی استفاده می کنند البته ممکن است در برخی موارد از طراحی دستی نیز استفاده شود.

برای خیلی از عکاسان علاقمند این سوال مطرح می شود که عکاسی فشن و عکاسی مدلینگ تبلیغاتی چه تفاوتی با هم دارند. 7) یکی از مواردی که در عکاسی فشن به آن اشاره کرد، راحتی بین عکاس و مدل است و آنها باید به نظرات هم احترام بگذارند. در عوض آنها نیاز دارند که گروه خاصی را تحت تاثیر قرار دهند. در کل می توان گفت ما طبق آخرین مد پیش می رویم وقتی از مد جدید پیروی کنیم باعث می شود مد پیشین به تدریج افت کرده و به نوعی از بین می رود؛ علت آن است که هر لحظه تعداد بیشتری از افراد تمایل دارند از آن پیروی کنند و بعد از گذشت زمان مد مورد نظر به صورت یک امر عادیدر می آید ، اپدیمی می شود و مجددا انسان ها به دنبال مد جدید تر می باشند. به عنوان مثال گوشوارههای بلند باعث کشیدهتر به نظر رسیدن صورت میشوند، پس از اگر فرم صورت شما گرد است، طراحان مد و زیبایی توصیه میکنند که از گوشوارههای بلندتر استفاده کنید تا بتوانید زیبایی صورتتان را به نحوی بهتر نشان دهید.