آشنایی با نمایشگاه های بین المللی و معروف مد و فشن

از این مدل پارچهها بیشتر در دوخت دامنها استفاده میشود تا قسمت پایین دامن گشادتر از قسمت کمر باشد. در ان دیده نمی شود و این برای استایل مردانه مینیمال هم صدق میکند. استایل مینیمال و مدرن کاملا بـه هم نزدیک اسـت و وجه تشابه انها هم سادگی و خلاصه بودن طرح و شکل اسـت. بنابر این میتوان گفت سادگی، مهم ترین نکته برای پیاده کردن این سبک از مد و فشن در استایل شـما اسـت. به هر تقدیر مد امروزه شکل یک صنعت را به خود گرفته و در زمره پردرآمدترین صنایع به شمار می آید، به نحوی که فقط صنعت پوشاک – به عنوان یکی از اقلام صنعت مد- همواره جزو پنج صنعت اول پولساز کشورهای پیشرفته محسوب می شود و همین امر باعث جلب نظر سرمایه گذاران به این حوزه شده است و اگر اقلام دیگر مد از قبیل جواهرآلات، اکسسوری و کالاهای لوکس را هم در نظر بگیریم، میبینیم که حجم زیادی از سرمایه جهان را به خود جذب کرده و همچنان در زمره پر کشش ترین و جاذب ترین صنایع است.

او طراح لباس ایرانی است که پیش از جنجال های المپیک، تا حدودی شناخته شده بود اما بعد از هجمه ها علیه طراحی لباس آبی و نارنجی، به سرعت به یکی از محبوب ترین و معروف ترین چهره های شبکه های اجتماعی تبدیل شد. پاریس که به عنوان ‘شهر چراغها’ در فرانسه شناخته می شود، به یکی از پایتخت های مهم هنری مد و فشن در جهان مشهور است. شهرهای کانادایی مانند تورنتو و مونترال مدتهاست که توسط طراحان برجسته ای مانند لیدا بادای، برایان بیلی و فرانکو میرابلی به عنوان یک پورتال بین المللی مد در دنیا شناخته می شوند. یک فرآیند کاملا طبیعی است که باید خود را با آن بیامیزید و جزیی از آن شوید تا در در نظر همگان زیبا جلوه کنید. جذابیت و گیرایی استایل شما به این بستگی دارد که بدانید چقدر از بدنتان در یک لباس باید پوشیده باشد و چقدر از آن میتواند دیده شود.

در استایل مینیمال لباسهایي بـه کار میرود کـه روی بدن شـما سایه ایجاد نکند. این بدین معناست کـه لباسی کـه بـه تن میکنید باید برش و خط بدن شـما را نشان دهد و زیبایی اندام کاملا مشخص شود. با سایر رنگهاي خنثی، طرحها و ستهاي بسیار زیبایی را وارد این سبک و استایل کردهاند کـه میتوانید از انها لذت ببرید. سپس نمونههایي بینظیر و زیبا از استایل مینیمال خانمها و آقایان را مرور خواهیم کرد. در این کار مدلها تا انتهای سکوی نمایش میروند و با یک چرخش، مسیر را برمیگردند. برای مثال گوشواره و دستبندهایي کـه بـه تازگی مد شده و سبک مدرن دارند برای این استایل مناسبند و یا استفاده از کیف و کفشهایي کـه کمی نگین یا یراقآلات فلزی دارند مانعی ندارد. شاید بتوان گفت شعار این استایل “کم اما شیک” اسـت! با این رنگهاي خنثی، انرژی و زیبایی بیشتری را بـه این استایل جذاب وارد کردهاند.

درباره استایل مینیمال چه میدانید ؟ تاثير پاندمي كرونا بر صنعت فشن و مد در جهان چه بوده است. مثلاً رنگهایي مثل مشکی، سفید، طوسی، بژ و رنگهایي مانند این ها را در استایل مینیمال میتوان بـه وضوح مشاهده کرد؛ اما همان طور کـه گفتیم پالت رنگی استایل مینیمال بـه این رنگها خلاصه نمی شود. در حالی کـه این رنگها بخشی از پالت رنگی مینیمال هستند و مینیمالیستهاي مدرن با ترکیب رنگهاي شاد مثل قرمز و زرد و … لباسهاي فارغ از جزییات، رنگهاي خنثی کـه بـه اسانی با سایر رنگها ست میشوند و البته تعداد محدود اما شیک و خوب در کمد لباستان! تا بـه این جا میتوانیم بگوییم سبک و استایل مینیمال استفاده حداقلی از لباسهاي ساده و کاربردی و بـه اصطلاح بیسیک اسـت، زیرا اگر شـما این لباسها را در کمد لباستان داشته باشید بـه جرات میتوان گفت نیازی بـه لباسهاي اضافی و پر زرق و برق ندارید؛ بـه این دلیل کـه اینگونه لباسها بـه اسانی با سایر آیتمها ست می شود و بـه شـما یک استایل ساده و بسیار شیک می دهد.

0 دیدگاه دربارهٔ «آشنایی با نمایشگاه های بین المللی و معروف مد و فشن;

دیدگاهتان را بنویسید